Члени бюджетної комісії облради заявляють, що відсторонили її голову. Керівництво облради спростовує

Автор: Віталій Крицький, 29 березня, 10:42

Фото: Ірина Степаненко (Джерело - poltava.to)


25 березня на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном депутати розглянули заяву 9-ти членів комісії щодо тимчасового відсторонення від виконання обов’язків голови комісії Миколи Бондаря.

У засіданні взяли участь 12 членів комісії. На переконання 9-ти депутатів, Микола Бондар недостатньо організовував роботу бюджетної комісії.

Заяву про тимчасове відсторонення Бондаря від виконання обов’язків вніс депутат, екс-«свободівець» Віталій Бабак. Під документом підписались:

 • заступник голови комісії Ірина Степаненко («БПП»);
 • секретар комісії Іван Сидоренко («УКРОП»);
 • Віталій Бабак (позафракційний);
 • Володимир Говоренко («Опозиційний блок»);
 • Руслан Ляшко («РПЛ»);
 • Фахраддін Мухтаров («БПП»);
 • Андрій Сімонов («Батьківщина»);
 • Юрій Тимоха («БПП»);
 • Віктор Щуров («Свобода»).

За інформацією ІВ «Полтавщина», двоє із вище наведених депутатів так і не проголосували за звільнення Миколи Бондаря. Тобто, від загального складу комісії (14 депутатів) були твердо налаштовані на відставку лише семеро.

Заява окремих членів комісії

На засідання також прийшли депутати, які не підтримали цього рішення:

 • Олександр Коваленко («Аграрна партія України»);
 • Олександр Удовіченко («Рідне місто»);
 • Микола Бондар («Відродження»).

Не прийшли на засідання депутати Костянтин Кірпосенко («СДП») та Михайло Міщенко («Батьківщина»).

Окрім того, окремі члени комісії вважають, що Микола Бондар самоусунувся від обов’язків, коли залишив залу засідань, відмовившись розглядати питання про своє тимчасове відсторонення. Депутати вирішили покласти повноваження голови комісії на депутатку від «БПП» Ірину Степаненко.

Нагадаємо, 22 липня 2016 року на черговій сесії Полтавської міськради депутати більшістю голосів передали арку («Газетний ряд») в центрі міста на вулиці Соборності, 27 в користування ФОП Віктору Степаненку, брату депутатки облради Ірини Степаненко. Унаслідок цього рішення 5 квітня 2017 року відбулися події, відомі як «кривава арка».

Зі свого боку керівництво Полтавської облради розмістили офіційну заяву, у якій йдеться, що інформація, розповсюджена окремими депутатами обласної ради про тимчасове відсторонення від виконання обов’язків голови комісії з питань бюджету та управління майном Миколи Бондаря, не відповідає дійсності. Подібне рішення може бути прийняте виключно у законний спосіб, резюмували у документі.

Заява керівництва Полтавської облради

Голова Полтавської облради Олександра Біленький на своїй fb-сторінці прокоментував цю ситуацію й повідомив, що окремі депутати почали діяти у спосіб «кулуарних договорняків»:

«Шкода, що мої колеги розпочали діяти у спосіб кулуарних договорняків. Ми вже проводимо консультації із керівниками фракцій. Думки різні, аж до розформування бюджетної комісії. Сподіваюсь на швидке врегулювання ситуації.»

Вірогідно, ситуація вирішиться вже після президентських виборів і можливої зміни центральної влади.

Додамо, що після «кривавої арки» екс-перший заступник Полтавської ОДА, керівник обласного партосередку «БПП» Андрій Пісоцький анонсував, що депутатку Ірину Степаненко відкликають. Але, схоже, це були тільки обіцянки.

Опублікована: 29 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація