(Фото – 24tv.ua)

У «Полтавагаз збут» повідомили, що компанія не може постачати газ через розірвання договору з оптовим продавцем ТОВ «Нафтогаз Трейдінг».

Договір розірвали 26 лютого. ТОВ «Полтавагаз збут» вважає, що договір розірвали безпідставно. До 1 квітня фірма не матиме можливість працювати, бо «Полтавагаз збуту» відмовили у постачанні газу у домовлених обсягах. Самостійно придбати природний газ компанія не може через нестачу ресурсів. Про це повідомили у компанії 3 березня.

ТОВ «Полтавагаз збут» пише, що з січня 2021 року через локдаун, стало менше користувачів, які розраховувалися за отриманий газ з постачальником. Через це компанія отримала фінансові втрати.

Натомість у «Нафтогазі» повідомляють, що компанія припинила газопостачання через порушення Кодексу газотранспортної системи. Тепер споживачів обслуговує  постачальник «останньої надії» – компанія «Нафтогаз України», але не понад 60 діб. Користувачі мають укласти угоди на постачання газу з іншими постачальниками.

До 10 березня 2021 року плату за спожитий газ у лютому споживачі мають заплатити ТОВ «Полтавагаз збуту». Реквізити для оплати незмінні. З 1 квітня компанія планує знову запропонувати своїм споживачам послуги.

Уже за березень споживачам потрібно буде платити  постачальнику «останньої надії». У «Нафтогазі України» розповіли, що клієнти отримають платіжки від компанії, або можуть самостійно знайти реквізити на сайті.

Loading...