Цьогоріч у Полтаві не реконструюють онкодиспансер та філармонію через нестачу фінансування від уряду

7rapm9vfqnhborfa

Держфонд фінансування розвитку регіонів у 2020 році не профінансує реконструкцію 2 об’єктів у Полтаві.

Йдеться про Полтавський обласний клінічний онкодиспансер та Полтавську обласну філармонію. Причиною переносу реконструкції стала боротьба з коронавірусом, адже Верховна рада ухвалила зміни до бюджету та скоротила бюджет ДФРР. Через це, Комісія з відбору та оцінки інвестпрограм і проєктів регіонального розвитку порадилася з регіональними комісіями. Як пише ІВ «Полтавщина», 31 проєкт було вилучено з плану на 2020 рік взагалі.

Полтавська область опинилася серед регіонів, де скоротили фінансування на проєкти. Тепер на 14 проєктів область має отримати 129,7 млн грн. Ці кошти витратять на такі об’єкти:

  • будівництво Центру надання послуг у Полтаві – 11 млн 920 тис. 188 грн;
  • реконструкція стадіону в Бутенках – 12 млн грн;
  • реконструкція з термомодернізацією Лубенської ЗОШ № 3 – 5 млн 182 тис. 913 грн;
  • реконструкція будівлі школи на вул. Шкільній в с. Піщане під дитячий садок – 4 млн грн
  • реконструкція Миргородської ЗОШ № 9 – 6 млн 452 тис. 689 грн;
  • реконструкція з термомодернізацією Лубенського дитсадку № 9 «Берізка» – 5 млн грн;
  • реконструкція енергозбереженням, утепленням та автономним опаленням Лохвицького дитсадку № 1 «Теремок» – 6 млн грн;
  • створення безпечного середовища громади Кременчука – 12 млн 753 тис. 369 грн;
  • реконструкція спортзалу з добудовою побутових приміщень Демидівської ЗОШ – 9 млн 755 тис. грн;
  • будівництво шкільного спортзалу у Ромоданівській ЗОШ – 7 млн 321 тис. 107 грн;
  • будівництво велосипедних доріжок на вул. Гоголя у Миргороді – 5 млн 2 тис. грн;
  • будівництво блоку А у школі у Заводському – 11 млн грн;
  • реконструкція з термомодернізацією опорної Мартинівської ЗОШ – 10 млн 800 тис. грн;
  • реконструкція гаража Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – 22 млн 539 тис. 880 грн.
Реконструкція філармонії

У Мінрегіоні кажуть, що ці 2 об’єкти у Полтаві виключили з фінансування, бо  є ризик того, що у 2020 році там не освоять кошти. З такою думкою погодилися і в Полтавській ОДА, під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм. Це означає, що реконструкція полтавських довгобудів знову переноситься, принаймні до наступного року.

Нагадаємо, раніше очільник Мінрегіону Олексій Чернишов говорив, що зменшення фінансування ДФРР не вплине на реалізацію програми «Великого будівництва» на Полтавщині.