j1ridwx2tkzuaxan

Нардепи прийняли зміни до бюджету та виділили більш ніж 90 млн грн на ремонт траси, адже обласний бюджет не зміг повністю профінансувати цей ремонт.

Такі дані оприлюднили у таблиці видатків до законопроєкту про зміни до держбюджету 11 квітня. Голосування за зміни до бюджету відбулося 13 квітня.

Законопроєкт про внесення змін до держбюджету, через поширення коронавірусу, підтримали більшість нардепів від Полтавщини:

Як голосували полтавські нардепиПолтавській владі надали субвенцію з державного бюджету  на поточний середній ремонт траси Київ-Харків-Довжанський у межах Полтави. Як сказав 14 квітня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, цих 95 млн грн має вистачити, аби повністю завершити ремонтні роботи на автодорозі у 2020 році.

У Міністерстві фінансів не мають претензій до ухваленого закону. Наразі він на підписі у президента України.

Раніше говорив Синєгубов говорив, що закінчити роботи можна буде завдяки фінансуванню з державного бюджету. Це попри те, що проєкт ремонту ділянки траси фінансується 50/50 з міського та обласного бюджетів. та все ж ПОДА звернулася до держави за фінансовою допомогою для завершення проєкту. 

Нагадаємо, що коли Полтавська міська рада затверджувала бюджет на 2020 рік, депутати не передбачили фінансування ремонту траси Київ – Харків у межах міста. Усього місто профінансувало ремонт на 17 млн грн.

Міська влада хоче, щоб уряд допоміг профінансувати ремонтні роботи, адже це траса національного значення, якою користуються не тільки полтавці. Законодавство передбачає, що вулиці міст, які суміщаються з трасами міжнародного та національного значення можуть фінансуватися з бюджетів будь-яких рівнів.

Loading...