Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – Бізнес Цензор

У жовтні та листопаді газ від постачальника «останньої надії» для побутових споживачів коштував 7,96 грн за кубометр. З 1 грудня ціна стала ринковою і змінюється щодня.

Станом на 3 грудня вартість 1 м³ газу становить 45 грн 12 коп. Про це відомо з сайту ГК «Нафтогаз України». Днем раніше ціна була на півтори гривні вищою.

Щоб не платити стільки, побутовим споживачам на Полтавщині потрібно укласти договір з постачальником газу.

За інформацією видання «Полтавщина», в області газом від постачальника «останньої надії» користуються 53 тисячі абонентів.

Скриншот сайту ПОН

Раніше в «Нафтогазі» повідомляли, що споживачів Полтавщини, які не обрали постачальника газу, хочуть автоматично зробити клієнтами «Нафтогазу».

Автоматичне переведення споживачів ПОНу на «Нафтогаз» ухвалили в межах закону №2553, який підписав Президент України 29 листопада.

Компанія «Нафтогаз» звернулася до Національного Регулятора щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції – 7,96 грн/м³. Наразі очікують на рішення Регулятора.

Нагадаємо, що побутові споживачі Полтавщини мали обрати нового ринкового постачальника газу після того, як «Полтавагаз збут» припинив надання послуг за річним тарифом.

Loading...