День Вуличної Музики 2019 відзначать і в Полтаві

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 24 квітня, 15:42

Фото: День Вуличної Музики 2019 відзначать 19 травня


Цьогоріч музичний фестиваль Street Music Day відбудеться в неділю 19 травня упродовж 10:00–22:00. Організатори готують 5 локацій центральною вулицею Полтави.

Традиційно впродовж одного дня музиканти міста зможуть виступити на одній зі сцен фестивалю. Професіонали й аматори, гурти й оркестри, солісти й інструменталісти – усі охочі мають нагоду поділитися своєю музикою з перехожими. А містяни в свою чергу насолоджуються мелодіями різних стилів просто неба, спілкуються з однодумцями і навіть пробують себе в ролі вуличних музик.

День Вуличної Музики 2019 відзначать 19 травня

За 11 років до ініціативи долучилися Україна, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни. Повсюди Street Music Day відбувається в один день (третя субота травня), проте цього року в Україні фестиваль перенесли на неділю через вшанування пам'ятної дати.

За попередньою інформацією, у Полтаві локації розташують в історичному центрі:

  • рок-сцена «Твій простір» біля музичного училища;
  • джем-сцена у Петровському парку біля фонтану;
  • рок-школа для юних музикантів у Сонячному парку;
  • романтична і драйвова музика на майданчику біля театру Гоголя;
  • акустика на пішохідній частині перехрестя вул. Соборності та Котляревського.

День Вуличної Музики 2019 відзначать 19 травня

Всесвітній музичний флешмоб, заснований у Латвії (2007), відбудеться в Полтаві вже втретє. За допомогою активної громади міста – представників бізнесу, громадських організацій і волонтерів, – організаторам два роки поспіль вдавалося технічно забезпечити всі локації звуковою і світловою апаратурою. 2019-й – не виняток; організатори запрошують приєднуватися та допомагати:

Організатори також шукають матеріали для забезпечення фестивалю, на кшталт наметів, води та їжі для волонтерів, вінілових платівок і касет для прикрашання локацій. Щоб допомогти, звертайтеся за номером +380666015488 (Ксенія).

Слідкувати за новинами фестивалю можна у fb-спільноті – https://www.facebook.com/streetmusicdaypoltava/, інстаґрамі @dvm.poltava або за хештегами #День_Вуличної_Музики #найкращий_день_в_році .

 День Вуличної Музики 2019 відзначать 19 травня

Фото: Ігор Кіянчук

Опублікована: 24 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація