Держгеонадра віддали нафтогазове родовище на Полтавщині екс-міністру екології уряду Азарова

Автор: Максим Самойдюк, 6 березня, 18:41

Фото: Держгеонадра віддали нафтогазове родовище на Полтавщині екс-міністру екології уряду Азарова (Джерело - Цензор.NET)


ТОВ «Нафтогазопромилова геологія», що належить Миколі Злочевському, виграло онлайн-аукціон щодо користування надрами Дубрівсько-Радченківської площі.

У середу, 6 березня 2019 року, відбулись перші аукціони Державної служби геології та надр України в системі ProZorro.Продажі щодо продажу спецдозволів на користування надрами. Один з них стосувався надр Дубрівсько-Радченківської площі, що знаходиться в межах Миргородського та Великобагачанківського району на Полтавщині.

На аукціон заявилось два учасника: ТОВ «Нафтогазопромилова геологія» та ПП «Оптима-ресурс». Перша перемогла , адже запропонувала 25,1 млн грн проти 17,4 млн грн. Зауважимо, що «Нафтогазопромилова геологія» з 2013 року вже має у власності два нафтогазових родовища в нашій області у власності до 2033 року. Спецдозвіл Дубрівсько-Радченківського родовища буде дійсний 20 років.

Директором компанії є Олександр Ткачук. Володіє ж ТОВ «Нафтогазопромилова геологія» через кіпрську офшорну компанію «Ділоретіо Холдінгз» Микола Злочевський, який був міністром екології в уряді Миколи Азарова, а після революції 2014 року покинув країну. Проте не весь.

Зауважимо, що це вперше в Україні нафтогазові родовища реалізовували на електронному майданчику ProZrro.Продажі. Відбувається це в рамках пілотного проекту Держгеонадр. Переможець аукціону має виконати прописані умови або втратить ліцензію.

Загалом Держгеонадра мало провести сьогодні аукціони щодо 10-ти родовищ по країні (два щодо полтавських родовищ), проте відбулись лише три. На інші не зайшла мінімальна кількість учасників (два!).

Опублікована: 6 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація