Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – khoda.gov.ua)

Прокуратура повідомила, що триває розслідування щодо забруднення майже 2 га земель речовинами. Це стало небезпекою для довкілля й може вплинути на екологічний стан, а причиною стала недбалість посадовця.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 28 лютого.

Обіймаючи посаду директора державного підприємства, упродовж 2019 – 2021 років чоловік допустив забруднення земель. Внаслідок цього державі завдали збитків  на майже 120 тис. грн.

Наразі ексдиректору повідомили про підозру у службовій недбалості. Триває досудове розслідування. При цьому стало відомо, що тепер чоловік обіймає посаду заступника директора однієї з філій Полтавщини.

Нагадаємо, 19-річний житель Миргородського району вивіз відходи на околицю одного з населених пунктів Диканської громади та скинув їх на відкритий ґрунт.

Диканська окружна прокуратура повідомила чоловіку про підозру у забрудненні земель. За висновком судової експертизи, ділянка, де мешканець висипав відходи, тепер несе небезпеку для довкілля та мешканців громади. Там утворився штучний осередок забруднення екзогенними хімічними речовинами.

Loading...