Директором департаменту екології стане колишній аграрій

Автор: Віталій Крицький, 18 січня, 14:15

Фото: Максим Брикульський (Джерело: Facebook-сторінка Брикульського)


У кінці грудня 2018 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації. За результатами переміг Максим Брикульський.

Усього в конкурсі брали участь 2 кандидата: Юрій Ульянич – другий за результатами, набрав 7,2 балів (проти Брикульського, у якого 10,1).

Згідно з декларацією, яку Максим Брикульський подав 4 січня, він володіє квартирою у Полтаві площею 94,5 м2, автомобілем Lexus is 250 2012 року, 41 тис. доларів готівкою. До того, Брикульський позичив третім особам 33 тис. доларів і 595 тис. гривень. Його дружина, Оксана Брикульська, задекларувала житловий будинок площею 104,7 м2 у Горбанівці, а також земельну ділянку площею 1528 м2 також у Горбанівці. Окрім того, Оксана Брикульська позичила третім особам 17 тис доларів.

На своїй Fb-сторінці майбутній керівник зазначив, що працював в компанії «Українські ветеринарні технології», яка займається постачанням ветеринарної продукції; «AVA Group» – виготовлення й продаж комбікорму; заступником директора «Ясні Зорі-Полтавщина» (виробництво м’яса).

Нагадаємо, екс-керівник департаменту екології Іван Піддубний звільнився з посади за власним бажанням 13 листопада 2018 року. Екс-посадовець говорив, що не бачив реальних дій щодо вирішення екологічних проблем на рівні Міністерства екології.

Опублікована: 18 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація