Очільник Агенції регіонального розвитку Ігор Колодій не виходить на зв’язок
Очільник Агенції регіонального розвитку Ігор Колодій не виходить на зв’язок

Фото – Полтавська ОДА

Попереднього очільника Агенції Ігоря Колодія з жовтня розшукує поліція.

Про це повідомила заступниця директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко на засіданні Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області. Заступниця розповіла, що Ігор Колодій не відповідає на дзвінки та не виходить на зв'язок.

За інформацією сайту Полтавської ОДА від 5 грудня, члени Наглядової Ради звільнили з посади директора Агенції Ігоря Колодія, визнавши незадовільною діяльність установи під його керівництвом, а його таким, що не відповідає займаній посаді.

Засідання Наглядової Ради (Фото – Полтавська ОДА)

За словами Олени Онупко, установа припинила податкову звітність із 2019 року, Агенція має податковий борг, а експертам відомства не платили зарплатні.

«Згідно з законодавством, положення про Агенцію, рішень Наглядової Ради директор установи має забезпечувати діяльність, спрямовану на розвиток Полтавщини. Як директор Ігор Колодій мав вивести Агенцію на самофінансування. Торік неодноразово проводили з ним зустрічі – у квітні, червні, липні, серпні, листопаді. Позитивних результатів не отримали», – сказала Олена Онупко.

Наглядова Рада оголосила конкурс на посаду керівника Агенції регіонального розвитку. Кандидати мають подати документи до 10 грудня.

Loading...