Фото ЗМІСТу

Торік на видалення дерев та корчування пнів у Полтаві витратили 1,5 млн грн. Увесь бюджет, що закладали комунальникам на дерева, у 2022 році витратили на їхнє спилювання, а не на техніку для висадки нових дерев по місту.

Про це 17 січня на презентації бюджету громади на 2023 рік у Полтавській міській раді повідомили начальниця Управління житлово-комунального господарства Ольга Данилова та директор «Декоративних культур» Сергій Сілаєв.

«Торік з програми комунального підприємства “Декоративні культури” виділили 7 млн, а з бюджету –  ще 2 млн. Але всі закладені гроші використали на спилювання дерев, тому зараз “живих” коштів у бюджеті немає», – говорить Ольга Данилова. 

Через це підприємство не змогло закупити спеціальну техніку для висадки нових дерев. Сергій Сілаєв каже, що збільшити висадку дерев неможливо до тих пір, поки підприємство не переоснастять технікою.

Для розв’язання питання депутати запропонували виділити більше коштів на нові дерева та збалансувати спилювання і висадку. Для озеленення міста важливо виходити хоча б 1 в 1.

Нагадаємо, що у 2023 році з бюджету Полтавської громади планують виділити 50 млн грн комунальному підприємству «Декоративні культури». Працівники «Декоративних культур» вирощують квіти, дерева, опікуються парками, клумбами та благоустроєм у місті. Також вони відповідальні за обрізування та видалення дерев у місті.

До списку адрес, де хочуть видалити зелені насадження міста у 2023 році, внесли понад 200 адрес. Цей список можна переглянути за посиланням.

Loading...