TWhwIi02PtoenmCD

У п’ятницю, 24 травня, на електрону адресу Полтавської державної аграрної академії надійшов анонімний лист із повідомленням, що виш заміновано. Зараз всі студенти та колектив евакуйовані.

Про ймовірне замінування повідомили щойно в пабліку «Підслухано в Полтаві» у п'ятницю, 24 травня. Цю інформацію підтвердив Юрій Сулаєв, головний речник ГУНП у Полтавській області. За його словами, виклик надійшов близько 11 години ранку:

«Секретар-референт повідомив про анонімний лист на електронну пошту академії, що заклад замінували. Наразі всі викладачі та студенти евакуйовані, проводиться перевірка».

За словами Юрія Сулаєва, на місці працюють працюють вибухотехніки із службовими псами та рятувальники.

Біля аграрної академії (Джерело – Центральний)

UPD. 16.08

Поліція Полтавщини повідомила, що інформація про замінування ПДАА не підтвердилася. Обстеження території завершено. Спеціалісти-вибухотехніки повідомляють, що будь-яких вибухонебезпечних предметів не виявлено. Зауважимо, до поліції зателефонувала референтка академії, яка повідомила, що на електронну скриньку  надійшло анонімне повідомлення про замінування закладу.

Як повідомляють у відділенні поліції № 1 м. Полтава, на часі поліція працює над встановленням осіб, які можуть бути причетними до псевдозамінування. Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) КК України.

Loading...