new-50886

У газопостачальній компанії «Нафтогаз Трейдинг» повідомили, що «Полтавагаз збут» поширили недостовірну інформацію про те, що договір розірвали безпідставно.

Про це у фірмі повідомили 4 березня.

Річну угоду між компаніями уклали 20 жовтня 2020 року. Також 29 січня 2021 року підписали для забезпечення постачання газу за граничною ціною 6,99 грн за м3. З даними «Нафтогаз Трейдинг», річний договір розірвали з «Полтавагаз збут» через системне невиконання умов. Це рішення ухвалили після того, як на їхні зауваження у полтавському підриємстві не відреагували.

Тепер «Нафтогаз Трейдинг» хоче, щоб «Полтавагаз збут» спростували інформацію про безпідставність розірвання договору з боку постачальника.

У «Полтавагаз збут»3 березня повідомили, що компанія не може постачати газ через розірвання договору з оптовим продавцем ТОВ «Нафтогаз Трейдінг». Договір розірвали 26 лютого. ТОВ «Полтавагаз збут» вважає, що договір розірвали безпідставно. До 1 квітня фірма не матиме можливість працювати, бо «Полтавагаз збуту» відмовили у постачанні газу у домовлених обсягах. Самостійно придбати природний газ компанія не може через нестачу ресурсів.

Натомість у «Нафтогазі» повідомляють, що компанія припинила газопостачання через порушення Кодексу газотранспортної системиТепер споживачів обслуговує  постачальник «останньої надії» – компанія «Нафтогаз України», але не понад 60 діб. Користувачі мають укласти угоди на постачання газу з іншими постачальниками.

До 10 березня 2021 року плату за спожитий газ у лютому споживачі мають заплатити ТОВ «Полтавагаз збуту». Реквізити для оплати незмінні. З 1 квітня компанія планує знову запропонувати своїм споживачам послуги.

Уже за березень споживачам потрібно буде платити  постачальнику «останньої надії». У «Нафтогазі України» розповіли, що клієнти отримають платіжки від компанії.

Loading...