Двоє полтавців увійшли до ТОП-10 найбагатших людей України

Автор: Вікторія Баберя, 16 квітня, 11:13

Фото: Двоє полтавців увійшли до ТОП-10 найбагатших людей України (Джерело - polittech)


До рейтингу ТОП-10 найбагатших людей України за підсумками 2017 року увійшли двоє полтавців – Костянтин Жеваго та Андрій Веревський. Відповідний перелік склала редакція журналу «Фокус».

При складанні щорічного рейтингу 100 найбагатших українців за версією «Фокусу», враховували основні бізнес-активи, що належать підприємцям: виробничі і торговельні компанії, банки, об'єкти комерційної нерухомості, а також кеш, отриманий від продажу за останні вісім років.

Згідно з рейтингом, нардеп від Полтавщини та власник Ferrexpo Костянтин Жеваго зі статками 1 мільярд доларів посів 5 місце. У 2017 році його компанія збільшила чистий прибуток на 108% – 394 мільйонів доларів.

Минулоріч полтавський бізнесмен займав 8 позицію за статками 635 мільйонів доларів. А у 2015 році був аж вісімнадцятим із 397 мільйонами доларів.

Костянтин Жеваго

Андрій Веревський, засновник та власник Кернел Груп, за підсумками 2017 року втратив дві позиції. Бізнесмен став сьомим зі статками 785 мільйонів доларів (хоча у 2016 посідав 5 місце з 871 мільйоном доларів). А ще раніше, у 2015 році він володів 642 мільйонами доларів і перебував на 10 позиції у рейтингу.

Андрій Веревський

Загалом, в черговий раз найбагатшим українцем став засновник компанії «Систем Кепітал Менеджмент Груп» Рінат Ахметов. Його статки сягнули 3,1 мільярдів доларів. Другу та третю позиції у рейтингу посіли співвласники групи «Приват» Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов – 1,6 млрд доларів і 1,5 млрд доларів відповідно.

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація