Лариса Семеняга

Лариса Семеняга написала заяву про звільнення і більше не очолює міський будинок культури.

Також звільнили очільницю Управління культури Полтавської міської ради Ларису Кречко. Про це ЗМІСТу стало відомо 5 січня.

Лариса Семеняга розповіла, що написала заяву про звільнення за власним бажанням, щоб нова полтавська влада не шукала приводів для її звільнення:

«Сказали, що інакше не знайдемо варіантів. Учора прощалися з колективом. Далі буду займатися фестивальним рухом, адже у мене це виходить. Є однодумці, але мені прикро, бо міський будинок культури це велика частина мого життя і колектив з яким ми рухалися».

Наразі у Полтаві очільники Департаментів міськради, комунальних підприємств та заступники міського голови звільняють з посад. Більшість з них пишуть заяву за власним бажанням, але неофіційно коментують, що їх про це «попросила» нова влада у місті.

29 грудня відбулася установча сесія міської ради, на якій міський голова Олександр Мамай склав присягу. Після цього заступники міського голови звільнилися посилаючись на те, що Мамая обрали міським головою. Хто уже звільнився з посад читайте тут.

Loading...