Ексдиректор «Полтаватеплоенерго» очололив полтавську філію «Укргазвидобування»

rSaltITUQXu7bpac

Директором газопромислового управління «Полтавагазвидобування» призначили Олександра Олексенка, який має понад 25 років досвіду у енергетичній та фінансовій сферах.

Про це повідомила пресслужба підприємства в середу, 29 січня.

Раніше Олександр Олексенко обіймав керівні посади в енергетичних компаніях «Полтаваобленерго» та «Полтаватеплоенерго». Здобув технічну освіту в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки, а також закінчив Вищу школу міжнародного бізнесу при Харківському державному економічному університеті.

«Радий долучитися до команди Полтавагазвидобування. У 2020 році перед нами будуть стояти серйозні виклики, серед яких капіталомісткі проєкти з модернізації застарілої інфраструктури, оптимізації роботи наявного фонду свердловин, геологорозвідки та нового буріння. Упевнений, що поєднуючи досвід і експертизу, ми виконаємо завдання, які стоять перед Укргазвидобуванням, газовою галуззю», – говорить Олександр Олексенко.

З вересня 2019-го по січень 2020-го виконуючим обов’язки директора був Володимир Ткаченко, який обійняв посаду першого заступника директора «Полтавагазвидобування». Раніше, з вересня 2018-го по вересень 2019-го директором філії був Євген Палєнка, якого призначили фінансовим директором «Укргазвидобування».

Довідка

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» є одним із провідних виробничих підприємств, що здійснює видобуток природного газу у Полтавській, Харківській, Сумській та Дніпропетровській областях. За результатами 2019 року підрозділ наростив обсяги товарного газу до 5,48 млрд кубометрів природного газу, що на 35 млн кубометрів перевищує аналогічні показники минулого року.

Філія здійснює розробку 42 родовищ вуглеводнів у східній і центральній частині України. Експлуатаційний фонд управління становить 743 свердловин. До складу газопромислового управління входять 49 виробничих об’єктів.