Голова Полтавської ОДА обрав радницю з питань культури

Автор: Віталій Крицький, 2 грудня, 11:22

Фото: Дмитро Лунін та Катерина Рижеченко


Катерина Рижеченко повідомила, що консультуватиме Олега Синєгубова по соціальним і культурним питанням.

У понеділок, 2 грудня, на апаратній нараді в Полтавській державній обласній адміністрації в Олега Синєгубова поповнився «загін» радників. Раніше, 18 листопада, посадовець презентував свого першого радника, харків’янина, спеціаліста з консалтингу Дмитра Луніна.

Однак сьогодні не було офіційного представлення фігури Катерини Рижеченко. Після апаратної наради вона коротко зазначила ЗМІСТу, що консультуватиме губернатора по соціальним і культурним питанням.

Більше інформації про Рижеченко поки не відомо. Повна її тезка, Рижеченко Катерина Сергіївна, до 13 листопада була керівником київського рекламної агенції  «Спецмедіаторг», але тепер керівником і власником значиться Віталій Лагута. Однак вже на наступний день Рижеченко Катерина Сергіївна відкрила ФОП із основною діяльністю «дослідження кон’юнктури ринку».

Із високою ймовірністю, Дмитро Лунін та Катерина Рижиченко найближчим часом можуть стати заступниками Олега Синєгубова.

Сам посадовець розповів, що відправив до Офісу президента список кандидатур на посаду своїх заступників – серед запропонованих немає старих облич. Він додав, що тепер потрібно почекати кілька тижнів. ЗМІСТ повідомляв, що одним із заступників губернатора стане полтавець, правознавець Євген Греков.

Нагадаємо, 12 листопада, перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив нового голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова.

Опублікована: 2 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація