Голови Полтавської ОДА та облради розійшлися у визначені дати бюджетної сесії

Автор: Аліса Куценко, 28 листопада, 13:47

Фото: Очільники області пропонують різні дати проведення сесії


Олег Синєгубов закликав провести останню в цьому році сесію вже 20 грудня, в той час як Олександр Біленький озвучив дату 24 грудня.

Про це очільник ОДА повідомив у заяві, розміщеній на сайті адміністрації в четвер, 28 листопада. Він заявив, що потрібно піднімати бюджетну культуру на інший рівень та зробити прозорою процедуру прийняття головного бюджетного документу області. Для цього він запропонував наступний порядок:

  • у понеділок, 2 грудня, зібратися голові облради, головам, заступникам і секретарям постійних комісій в понеділок для узгодження порядку роботи над проєктом бюджету області на 2020 рік;
  • з 4 по12 грудня провести спільні наради керівників департаментів ПОДА та постійних комісій облради;
  • прохання до голови Полтавської обласної ради – забезпечити проведення засідань комісій у запропоновані терміни, а чергову сесію облради провести 20 грудня 2019 року.

«Адже нам немає чого ховати від людей, тож немає жодних підстав для відкладання розгляду бюджету на більш віддалений термін», – зазначив Синєгубов.

Крім того, він пропонує не скликати окремо бюджетну комісію – Синєгубов назвав її статус «невизначеним» і каже, що потрібно надати можливість її членам брати участь в засіданні інших комісій.

Нагадаємо, Олександр Біленький скликає позачергову сесію з приводу законопроєкту № 2178-10 («земельне питання»). Перед цим він озвучив дату для наступної сесії – 24 грудня.

UPD 14:06. Як повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення
виконавчого апарату обласної ради, позачергова сесія відбудеться в п'ятницю, 29 листопада, о 10 годині.

Обкладинка Юлії Деркач

Опублікована: 28 листопада 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація