(Фото – готельно-ресторанний комплекс «Щастя»)

Попри обмеження воєнного стану у місті продовжують відкривати кафе та ресторани.

Кав’ярня «Настрій» (вул. Сковороди, 2В)

Заклад працює з 9:00 до 20:00. Гості можуть скуштувати каву та солодощі чи солону випічку. Також можна взяти замовлення з собою. Власниця закладу Юлія говорить, що це простір де поєдналися кав’ярня та фото, адже тут знаходиться студія. Окрім цього, тут можна проводити різні івенти. Дізнатися більше можна за посиланням.

Готельно-ресторанний комплекс «Щастя» (пров. Рибальський, 16)

Заклад працює цілодобово. Номери в готелі коштують від 1 тис. 800 грн.  У ресторані гості можуть замовити салати, тартар, голубці із гребінцем, десерти та коктейлі на барі. Також з 18:00 починає працювати караоке.

Дізнатися більше можна за посиланням

«ШОдрайв» (вул. Половка, 64є)

Працює з 9:00 до 21:00. Мережа закладів ШО працює у кількох точках міста. Тепер відкрили локацію зручну для водіїв. Тут можна замовити бургери, шаурму, хот-доги, окрошку, десерти та напої. Також працює доставка. Дізнатися більше можна за посиланням

Кав’ярня Lab coffee bar (Павленківська площа, 3д)

Заклад працює з 8:330 до 19:00. Тут можна замовити каву та різні гарячі напої. Також є вітрина із солодощами. Гості можуть відпочити у приміщенні закладу або взяти замовлення з собою. Дізнатися більше можна за посиланням

Сімейна кав’ярня «Кава, квіти, діти» (вул. Чураївни, 2в)

Заклад працює з 8:00 до 20:00. Кав’ярня позиціонує себе як комфортний простір для батьків з дітьми. Тут можна випити кави та замовити солодощі. Для дітей створили ігрову зону та проводять активності. Дізнатися більше можна за посиланням.

«Сендвіч бар» (вул. Соборності, 48)

Заклад працює з 9:00 до 20:00. Тут можна замовити сендвічі на будь-який смак. Гостям пропонують обирати різні начинки, курятину чи свинину. Також є гарячі та прохолодні напої. Дізнатися більше можна за посиланням.

Протягом місяця стало відомо про закриття локації закладу швидкого харчування «Хоп і готово» на вул. Гоголя, 19. Натомість гостей запрошують на точку у парку «Перемога» Тут можна замовити їжу з собою. У меню є сендвічі, хот доги, бургери, солодка кукурудза. Окрім цього, є кава та натуральні чаї. Дізнатися більше можна за посиланням.

Також припинив роботу заклад «Вино і булки», що працював на вул. Котляревського, 22. Тут гостей пригощали різними сортами вина та стравами. 

Які заклади відкрили у Полтаві у січні дивіться тут.

Loading...