obkladynka_svichka_28.03.22-2

Доброволець Святослав Пашинський поліг у бою у Запорізькій області 26 березня 2022 року. За ініціативи його колег, Полтавська художня школа буде названа на його честь.

Таке рішення 14 березня ухвалила комісія з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій.

Директорка школи Ірина Конопля каже, що це ініціатива їхнього колективу. Перш ніж виносити пропозицію на рівень міста, вони опитали колег та усіх, хто має відношення до роботи закладу. Святослав Пашинський понад 20 років викладав у школі, був хорошим колегою і віддав життя за Україну і має бути вшанований.

Викладач Полтавської дитячої художньої школи, член Національної спілки художників України, кераміст та скульптор Святослав Пашинський загинув під час захисту держави.

Понад 10 років він створював картини, світильники, статуетки та інші вироби з глини на гончарному крузі. Свої знання та досвід передавав учням полтавської школи й прагнув, щоб кожна його робота була особливою:

«Працюючи з різними матеріалами у кераміці, я хочу довести, що нічого неможливого немає. Треба поєднувати, треба пробувати все. Щоб мої роботи були не просто кераміка або посуд, щоб було все різне», – говорив митець.

30 березня з героєм прощалися у Полтаві.

Loading...