img_4051-10-copy

Таке рішення ухвалила голова політичної сили «Батьківщина» Юлія Тимошенко через прохання Полтавської обласної партійної організації.

Полтавська обласна організація «Батьківщина» причиною назвала розкол фракції у своєму клопотанні. Про це відомо з рішення Юлії Тимошенко від 29 січня.

На фейсбук-сторінці Полтавської організації «Батьківщини» вказано, що депутати фракції Ірина Степаненко, Руслан Богдан та Іван Сидоренко викривлювали інформацію про різні процеси, а їхні інтереси не збігалися з ідеологією партії:

«Дії цих депутатів неприпустимі та не є правомірними, а їхні переконання не відповідають інтересам та ідеології партії, тому, керуючись чинним законодавством, Президія партії ухвалила рішення про виключення з фракції».

5 лютого Ірина Степаненко розповіла ЗМІСТу, що інформація про виключення з фракції відповідає дійсності, але це рішення вона вважає незаконним. За її словами, у фракції немає розколу, а причиною рішення називає наближеність Лариси Босенко та Сергія Бєлашова до партії «Довіра» з якою вони мають розбіжності.

За її словами, зборів фракції не було, отже за правильною процедурою їх фактично не виключили з фракції, а більшість депутатів від «Батьківщини» мають спільну позицію:

«Це рішення не стало несподіванкою для мене і моїх колег. За рішенням стоять інтриги, організовані головою обласної ради Біленьким, політиків Бєлашова і Босенко. Коли ми почали занурюватися у питання тарифів "Полтававодоканалу" і оприлюднили підозри про те, що вони невиправдано завищені, отримали реакцію. Після критики на порушення регламенту Біленьким, отримали ці дії. Моя депутатська діяльність відкрита. Підозрюю, що моя депутатська позиція стала на заваді намірів цих ділків і перекручену інформацію подали керівництву партії. Я діятиму в інтересах виборців».

Раніше в інтерв’ю ЗМІСТу Олександр Біленький розповідав, що не має неприязні до Ірини Степаненко:

«Амбіції є в кожної людини. Амбіційна людина проявляє себе по-різному. Вона (Ірина Степаненко, – прим. авт) проявляє себе в такий спосіб, коли додає до амбіцій ще агресію. В агресії вона робить якісь необдумані речі і підлаштовує людей, які їй довіряють до цих вчинків. Амбіційність Ірини Степаненко переросла в особистісну боротьбу зі мною».

Згідно з документом, у фракції «Батьківщини» у Полтавській облраді є:

  • Лариса Босенко;
  • Сергій Бєлашов;
  • Олег Бєлоножко;
  • Віталій Бабак;
  • Дмитро Кравченко;
  • Микола Корецький;
  • Олександр Олексенко;
  • Юрій Тимоха;
  • Володимир Ярошенко.

Ірина Степаненко каже, що має протистояння з Олександром Біленьким, яке почалося за минулої каденції. На її думку, саме це вплинуло на рішення керівництва «Батьківщини», але вважає його недосконалим юридично.

За її словами, Івана Сидоренка виключили з фракції, бо він незручний голова комісії, а Руслана Богдана через те, що він запропонував балотуватися від цієї партії на виборах.

29 грудня фракцію «Батьківщини» в облраді офіційно очолив Руслан Богдан. До цього фракцію очолював Сергій Бєлашов.

Loading...