Друга книга з пригодницької серії під назвою «Що знаходять в Хрулях». Фото Насті Мельниченко

Це дитячої книга з пригодницької серії під назвою «Від Хрулів до Зюзюків», де описані пригоди дітей у селі на Полтавщині і не тільки.

Її авторка – громадська активістка та письменниця з Києва Настя Мельниченко.

Раніше вийшла перша книга з цієї серії під назвою «Що знаходять в Хрулях». В ній також можна почитати про це село Хурлі і особливий діалект місцевих – суржик.

Авторка народилася в Києві. Та свої невигадані історії і діалекти з Полтавщини перенесла у оповідання з книг, адже частину дитинства провела в селі Литвяки Лубенського району Полтавської області. Саме тому у дорослому віці вирішила повернутися на Полтавщину і купити хатинку у селі Хурлі на Полтавщині.

Настя Мельниченко з книгами зі своєї пригодницької серії. Фото з мережі ФБ

Нещодавно, простір української дитячої книги «БараБука» опублікував короткий список найкращих дитячих та підліткових книжок 2020 року, куди й потрапила друга книга з пригодницької серії «Від Хрулів до Зюзюків». До списку ввійшло 30 із п’ятдесяти відібраних видань.

Обрати кращі книги зі списку літератури «БараБуки» та проголосувати за них могли усі охочі, крім того під кінець року визначать приз читацьких симпатій серед видань.

Переглянути весь список, який рекомендує простір української дитячої книги «БараБука» можна за посиланням.

Нагадаємо, минулого року у Києві відбулася презентація другої дитячої книги з пригодницької серії під назвою «Від Хрулів до Зюзюків».

Довідка

Село Хрулі знаходиться в Лохвицькому районі Полтавської області. Воно розташоване на лівому березі річки Сула, яка в цьому місці звивиста, утворює лимани, стариці та заболочені озера. Населення становить 46 осіб.

Loading...