Колишній поліцейський з Полтавщини поліг під ворожим артобстрілом

Обкладинка_свічка_2 8.8.23 1

Микола Хандола з 2003 року працював у правоохоронних органах, а з початком великої війни пішов на фронт. Ворожий артобстріл обірвав життя захисника.

Про це повідомили у Пирятинській громаді 8 серпня.

Микола Хандола народився 6 квітня 1975 року в Пирятині. Після закінчення міської школи чоловік навчався у Харківському державному університеті сільського господарства, де отримав фах енергетика. Паралельно з навчанням він працював на Пирятинському м'ясокомбінаті.

У вересні 2003 року воїн розпочав службу в правоохоронних органах на посаді експерта-криміналіста, а у 2012 році його призначили на посаду помічника начальника оперативного чергового чергової частини штабу Пирятинського районного відділку УМВС. У 2015 році захисника прийняли на службу в поліцію, звідки у червні 2020 року його звільнили через хворобу.

З початком повномасштабної війни Микола Хандола приєднався до лав ЗСУ. Його мобілізували 5 березня 2022 року. Через понад рік служби, 5 серпня, життя військовослужбовця обірвалося під час ворожого артобстрілу. 

9 серпня Пирятин прощатиметься зі своїм героєм. Церемонія прощання відбудеться об 11:00 на площі перед адмінбудівлею міської ради.

Вічна пам’ять захисникові.