У соцмережах розповсюджується відео, де начебто кременчужанка розповідає, що у торговому центру «Амстор» зберігалася американська зброя, і ллє бруд на адресу міського голови Кременчука та Президента України.

Цією людиною виявилася колишня засуджена за наркоторгівлю Валерія Браца, яка втекла з Кременчука за кордон і працює путінською пропагандисткою. Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький: 

«Ця особа неодноразово затримувалася поліцією, вона була осуджена за продаж наркотиків, а тепер записує “відосики”, повторюючи в них фейки кремля про те, що в ракетній атаці на «Амстор» винна влада України. Дивовижна погань». 

Також за словами Малецького, є інформація і про інших людей, які за наркотичні речовини поширюють кремлівську пропаганду, а раніше вони малювали мітки на дахах та парканах, щоб залякати місцевих жителів.

Нагадаємо, росіяни 27 червня вдарили ракетами по торговельному центру «Амстор» у Кременчуці. Зруйновані 10 тис. квадратних метрів – це вся територія будівлі. Внаслідок обстрілу загинула 21 людина.

Сам російський диктатор путін заявив, що ніякого теракту і вибухів у Кременчуці не було. Він вважає, що у росії є на озброєнні велика кількість «високоточної» зброї, яка дозволяє їм досягати свої цілі. Також він думає, що його армія не стріляє «просто так по полях», а як правило це робиться за результатами розвіданих цілей.

Проте попри заяви міноборони росії й заяви вже самого путіна про ракетний обстріл Кременчука по «військових цілях», голова МЗС рф сергій лавров взагалі заперечив будь-які удари росіянами по Кременчуку.

Loading...