Магазин «Галя Балувана»
Магазин «Галя Балувана»

(Фото – polvet.gov.ua)

У магазин заморожених продуктів «Галя Балувана» за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 2-Б не допустили фахівців Держпродспоживслужби та поліцію.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі Полтавщини 17 січня.

Раніше фахівці провели позапланову перевірку потужності СК «Кропкрафт-груп», де виробляли та вводили в обіг домашні напівфабрикати ТМ «Галя Балувана», що знаходяться у Полтаві за адресою вул. Європейська, 65 та вул. Станіславського, 14/2. Підприємству доручили усунути порушення за 10 днів. 

Тоді на підприємстві не надали документів на м’ясо, рибу та інші харчові продукти. У приміщенні цеху з виготовлення напівфабрикатів  на вул. Станіславського 14/2 на стінах залишки монтажної піни, у стелі отвори, кухонний інвентар зберігається хаотично. Контейнери з харчовими відходами, будівельні матеріали зберігаються разом з овочами, крупами та панірувальними сухарями. У цеху є мухи та міль.

На потужностях за адресою вул. Європейська, 65 харчові продукти зберігаються на підлозі та на полицях з порушенням товарного сусідства та умов зберігання, відсутнє маркування на м’ясній продукції тощо.

За результатами лабораторних  досліджень  було  виявлено бактерії групи кишкової  палички.

Прибрати недоліки,  мали б і у магазині «Галя Балувана», що за адресою вул. В’ячеслава Чорновола, 2-Б. Проте фахівців не впустили, тому довелося викликати поліцію. Але і з представниками правоохоронних органів перевірити магазин фахівці Держпродспоживслужби не змогли. Під час фото погрожували судом.

За результатами рейду складено протокол. Матеріали направлені  правоохоронних органів. За  недопущення фахівців Служби до перевірки передбачено штраф 34 тис. грн.

Loading...