Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – поліція Полтавщини)

Правоохоронець Дмитро Дейнека долучився до штурмової бригади Лють, аби наблизити перемогу та жити у вільній та прогресивній державі.

Про це повідомляють у поліції Полтавщини 28 березня.

Дмитро Дейнека працює на посаді спеціаліста-криміналіста відділу криміналістичного забезпечення Слідчого управління поліції Полтавщини. Чоловік став на захист країни у 2014 році, тоді він брав участь в АТО на території Донецької області, потім виконував завдання ООС на Луганщині. 

(Фото – поліція Полтавщини)

Доброволець має професійні навички інструктора з особистої безпеки Тренінгового центру поліції Полтавщини. Восени 2022 року Дейнека брав участь у документуванні воєнних злочинів на території Харківщини.

«Ми займалися виявленням, фіксацією та вилученням слідової інформації у місті Куп’янськ, селищі Куп’янськ-Вузловий та селі Циркуни. Знаходили на території населених пунктів докази присутності окупантів та їхніх поплічників: вилучали зброю, форму, відбитки пальців рук, а також ДНК-сліди».

Зараз Дмитро Дейнека знову стає на захист країни, тому вирішив вступити до штурмової бригади «Лють»:

«Маю залізну мотивацію – бити російського окупанта, що прийшов вбивати українських дітей». 

Доброволець каже, що це хороша можливість поквитатися з ворогом за смерті українців, зруйновані міста та села:

«Вирішив, що у складі штурмової бригади «Лють» у мене буде шанс здобути Перемогу. Щоб мої рідні жили у вільній, незалежній, прогресивній державі. Я хочу, щоб так було. Вірю, що так і буде».

Раніше ЗМІСТ писав, що Полтавська область перебуває у п’ятірці кращих за кількістю новобранців до бригад «Гвардії наступу».

Кількість добровольців, які пішли до «Гвардії наступу» зробила область однією з лідерок у наборі рекрутів. Нині в області на спеціальній базі триває вогнева і тактична підготовка. Новобранці опановують домедичну допомогу й готуються відправитися на службу до своїх бригад.

Loading...