Мажоритарники Полтавщини, які балотуватимуться від «Слуги Народу»: перелік

Автор: Віталій Крицький, 21 червня, 20:37

Фото: Володимир Зеленський (Джерело – kyivpost.com)


Сьогодні, 21 червня, на офіційному сайті політичної партії «Слуга Народу» представили кандидатів у нардепи, які балотуватимуться до Верховної Ради від політпартії президента Зеленського.

Так, по Полтавській області балотуватимуться наступні кандидати:

  • 144-й округ Дмитро Нальотов – 34-річний підприємець співзасновник ГО «Полтавська платформа», співвласник компаній «Активна країна» та «Activity». Закінчив Полтавський Національний педагогічний університет ім. В.Короленка за спеціальністю «Практичний психолог, соціальний педагог».
  • 145-й округ Андрій Боблях – 34-річний підприємець працює у студії «Doubleyou», яка об’єднує дві гумористичні студії Manhattan та СМТ. У 2012 році балотувався до парламенту від «СПУ» по списку під №146. Закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Прикладна математика». 
  • 146-й округ Фелікс Урін – адвокат, довірена особа кандидата Зеленського на президентських виборах по 146-му округу. Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, Урін з травня 2017 року є керівником полтавської регіональної організації політичної партії «Соціальна справедливість». Лідер партії – Алла Шлапак, яка була членом команди колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Батько Уріна – політолог, викладає політологію в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.
  • 147-й округ Сергій Дудник – закінчив Кременчуцький університет інформаційних технологій і управління за спеціальністю «Філологія». Оглядач новин та подій, незалежний журналіст, блогер.
  • 148-й округ Анастасія Ляшенко – закінчила Полтавський педагогічний університет ім. В. Короленка за спеціальністю «Українська мова та література». Підприємець. Засновник, головний редактор суспільно-політичного часопису громадських об’єднань Полтавщини. Голова громадської організації «Об`єднання «Наша спільна справа».
  • 149 округ Костянтин Касай – закінчив Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка за спеціальністю «автомобільні дороги та аеродроми». Директор компанії з будівництва доріг. Засновник громадської організації «Команда СДС моторспорт».
  • 150 округ Олексій Мовчан – племінник нардепа Юрія Шаповалова, учасник ТОП-50 проекту «Нові лідери». Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Фінанси та кредит», Український католицький університет за спеціальністю «Державне управління», а також Київську школу економіки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Заступник начальника відділу управління проектами та програмами Державного підприємства «ProZorro.Продажі». Учасник ГО «Клуб молодих реформаторів». Півфіналіст конкурсу з відкритих даних «Open Data Challenge» та учасник проекту Нові Лідери на ICTV.
  • 151 округ Максим Березін – керівник КП «Муніципальна варта». Закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Директор комунального підприємства «Муніципальна варта» Кременчуцької міської ради Полтавської області. Заступник з міжнародних відносин керівника Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій. Учасник бойових дій в АТО в складі ЗСУ. Учасник Іловайських подій.
Опублікована: 21 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація