856987456985

Міського голову Кобеляк Олександра Копельця вдруге відсторонили від роботи. Цього разу на 2 місяці.

Про це пише місцеве видання «Ехо».

Раніше Київський районний суд Полтави обрав голові громади запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, адже слідство підозрює його у підробленні документів та зловживанні владою через асфальтування дороги у 2017 році. У серпні захисник намагався оскаржити оголошення підозри Копельцю, але суд відмовив.

Згідно з ухвалою суду, у 2017 році Кобеляцька міська рада затвердила перелік доріг, які ремонтуватимуть. Після цього Олександр Копелець підписав договір на розробку проєкту, згідно якого встановили вартість будівництва вулиць Подільської та Чкалова.

Потім ТОВ «ІНТЕРА-СТРОЙ» перерахували 386 тис. 224 грн. Слідство вважає, що гроші за роботи перерахували безпідставно, тому просило взяти Копельця під варту із заставою у 386 тис. грн. Суд у клопотанні відмовив й погодив відсторонення від посади на 2 тижні.

Олександра Копелець каже, що не вважає себе винним, бо збитків громаді не завдавав:

«У 2017 році ми асфальтували вулиці Кобеляк. Під час асфальтування проходила декомунізація. Вулиця стала провулком і там постелили асфальт. СБУ і прокуратура перевіряли тоді. Асфальт вийшов по іншій адресі, ми на сесії замінили адресу в планах і на цьому все закінчилося. А у 2022 році знову почалося».

Голова громади вважає, що підозра у зловживанні владою пов’язана  з політичним замовленням його опонента, який програв йому вибори:

«Прокуратура до 2021 року не бачила злочину, потім було засідання у Господарському суді, де суд виправдав і дав відмову по цій справі прокуратурі. Протягом місяця відкрила кримінальну справу і зараз наслідки. У нас на сесії вирішували де укладати, договори я підписував. Роботи приймала депутатська комісія з опозиціонерів та населення. Виносили на сесію, я підписував платіжку у казначейство і акт виконаних робіт. Процедура була виконана, але це ж привід мене з посади зняти, але я живим їм не здамся».

(Фото – «Ехо»)

Тепер Олександр Копелець з адвокатами будує захист у суді по оголошеній йому підозрі.

Loading...