Мешканцям будинків по вулиці Деповській виплатять по 15 тисяч гривень на встановлення індивідуального опалення

Автор: Вікторія Баберя, 5 серпня, 18:01

Фото: Мешканцям будинків по вул. Деповській виплатять гроші на встановлення індивідуального опалення (фото - 3DKonut)


Кошти – одноразова матеріальна допомога для встановлення індивідуального опалення.

За відповідний проект рішення щодо затвердження Програми надання допомоги полтавцям на позачерговій двадцять шостій сесії Полтавської міськради проголосували 26 депутатів.

Це 15 тис. грн на кожну із 188 квартир (загальна сума виплат становить – 2 млн 820 тис. грн). Необхідність фінансової допомоги полтавцям виникла у зв’язку з припиненням надання послуг з теплопостачання в житлові будинки по вул. Деповській, 2, 4. Причина – закінчення терміну експлуатації паропроводу по даній вулиці.

У середньому, як повідомив Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ встановлення індивідуального опалення в квартирах коштуватиме близько 30 тис. грн. Міська влада надає половину коштів, а решту мають заплатити самі мешканці будинків.

«Ми йдемо за таким принципом: виділяємо по 15 тис. грн, потім дивимося, хто в змозі заплатити. Складемо список людей, яким потрібна додаткова допомога і дамо пропозиції», – зазначав Чепурко на комісії напередодні сесії.

Для отримання грошової допомоги необхідно подати заяву разом із копіями:

  • паспорта громадянина України;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера з пред’явленням оригіналу;
  • копію свідоцтва на право власності/ордера – у разі, якщо квартира не приватизована або інші документи, які свідчать про право власності чи право користування на квартиру;
  • копію посвідчення або довідки про право на пільги та інші додаткові документи, що підтверджують статус з пред’явленням оригіналів (у разі наявності);
  • заяву-згоду на збір та обробку персональних даних;
  • реквізити банківського рахунка;
  • інші документи за вимогою у разі потреби.

Відповідно до програми, створюється комісія, яка розглядатиме заяви мешканців та визначатиме громадян, які мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення.

Опублікована: 5 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація