«Ми навіть не очікували такого результату». У Полтаві пройшов благодійний книжковий ярмарок

Автор: Анастасія Добряк, 27 серпня, 17:23

Фото: Благодійний ярмарок (Джерело – фб-сторінка Олени Добряк)


Протягом усього ярмарку в суботу, 24 серпня, благодійники зібрали 18 тис. 932 гривні на ремонт дитячого онковідділення.

Співорганізаторка заходу Олена Добряк розповіла, що разом із полтавцями вдалося зібрати повний автобус книг, які дуже швидко розібрали містяни, тому точна кількість проданих книжок невідома. За її словами, найбільшими попитом користувалася дитяча література, але радянські видання теж швидко розбирали:

«Ми навіть не очікували такого результату. Цін на книгах не було, і тому кожен лишав, скільки міг. І це вражаюче, бо дехто кидав 25 гривень, а комусь було не шкода й трьох сотень. Страшенно вдячні усім, хто допомагав у організації, тим, хто поділився літературою, бо результат перевершив усі очікування».

Зібрати вдалося близько двадцяти тисяч гривень. Олена розповіла, що у переважній більшості люди запитували про дитячі книжечки, увагу звертали на різноманітні лікарські та кулінарні видання, незважаючи на рік випуску.

Благодійний ярмарок (Джерело – фб-сторінка Олени Добряк)

У цілому, за спостереженнями співорганізаторки ярмарку, полтавцям цікава література різного штибу, тим паче, коли йдеться про ремонт дитячого онкогематологічного відділення:

«Після події ми зрозуміли, що люди готові підтримувати такі ініціативи, коли знають, що за справу ми робимо і для чого. Один чоловік у нас придбав якусь складну і серйозну книжку про кардіологію, а дехто за маленьку книжечку віддав кількасот гривень. Справа не у грошах, а у справі, заради якої ми це все робили».

Благодійний ярмарок (Джерело – фб-сторінка Олени Добряк)

Олена Добряк зазначила, що днями розкажуть про ремонт відділення більше.

Опублікована: 27 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація