Міська влада стане поручителем по кредиту на 10 мільйонів євро на тролейбуси

Автор: Вікторія Баберя, 9 квітня, 13:09

Фото: Оновлення тролейбусного парку в Полтаві (Джерело - lcci.com.ua)


За відповідне рішення депутати проголосують на наступній сесії Полтавської міськради.

Проект рішення опублікували у вівторок, 9 квітня. Зокрема, міська влада виступить гарантом повернення КП «Полтаваелектроавтотранс» кредиту Європейському банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Полтава». На черговій сесії депутати мають затвердити умови договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту ЄБРР.

Зауважимо, йдеться про 10 млн євро. Як раніше зазначав секретар міськради Олександр Шамота, за рахунок кредиту зможуть збільшити вдвічі й довести до 100 одиниць тролейбусів у парку, а, відповідно, вдвічі збільшити перевезення комунальним підприємством.

Згідно з проектом рішення, гарантію нададуть на строк дії кредитного договору, що становить 13 років, з урахуванням пільгового періоду – 3 роки. Схема погашення кредиту: упродовж 10 років кредит має бути повністю погашений рівними піврічними внесками з початком погашення після завершення пільгового періоду (20 платежів).

За надання гарантії повернення коштів КП «Полтаваелектроавтотранс» повинне виплачувати 1 грн у місяць на весь термін дії укладеного договору гарантії, з терміном сплати до 20 грудня щорічно.

Опублікована: 9 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація