Міжнародний фестиваль «Полтавська галушка» перенесли на осінь

Автор: Анастасія Добряк, 13 серпня, 11:19

Фото: Міжнродний гастрофестиваль у Полтаві відбудеться невдовзі (Фото ЗМІСТу)


Організатори тематичного гастрофесту домовляються з міською та обласною владою щодо проведення «Полтавської галушки 2020» наприкінці вересня.

Провести цьогорічний фестиваль хочуть у межах святкування Дня міста, який відбудеться 23 вересня. Про це ЗМІСТ дізнався від співзасновниці гастрономічного фестивалю та директорки міського будинку культури Лариси Семеняги 13 серпня.

За її словами, минулого тижня організатори направили листи до в.о міського голови Полтави Олександра Шамоти та заступниці голови ПОДА Катерини Рижеченко, аби визначитися з датами фестивалю:

«Ми звернулися до влади, як до співорганізаторів. Адже без згоди міста, чи області нам буде складно влаштувати захід. Ми залучаємо художні колективи з усієї області, вирішуємо питання з технічним забезпеченням. Цьогоріч маємо зважати й на карантинні обмеження, тому фестиваль перенесли. Найближчим часом узгодимо дати, адже ми уже запропонували своє бачення».

Одразу фестиваль «Полтавська галушка» перенесли на кінець літа через карантин. Попри це, організатори планують зберегти традиції фестивалю. На «Полтавській галушці 2020» планують частування від рестораторів Полтави та продовжать розширювати географію смаків галушки. Зокрема, цього року очікують на херсонську галушку з особливою видовищною технікою приготування.

Як ЗМІСТ писав раніше, статус міжнародного фестивалю попередньо погодились підтримати різні діаспорні об'єднання в Україні, смаки національних страв яких, гості фестивалю зможуть спробувати під час святкування. На глядачів цьогоріч чекає оновлена концертна програма та ексклюзивна «співоча галушка» та реконструкція старовинний обряд весілля. Цьогоріч його планують справляти два дні із весільним потягом, який проїде містом.

Опублікована: 13 серпня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація