Молодий снайпер з Полтавщини отримав бойові поранення, що виявились несумісними із життям

Олександр Берташ
Олександр Берташ

Колаж ЗМІСТу. Фото надали в Котелевській громаді

Чорна звістка про загибель воїна надійшла до однієї з родин Котелевської громади. Боронячи незалежність України, загинув молодший сержант.

Захисник Олександр Берташ отримав поранення, що виявились несумісними з життям. Про те, що воїн востаннє повертається до Полтавщини, повідомили 22 січня у Котелевській громаді. 

олександр Берташ
Джерело: Котелевська громада

Олександр Берташ та його життєвий шлях

Боєць народився 23 липня 1999 року у селі Сидоряче та присвятив своє життя захисту Батьківщини. Воїн ніс службу на посаді снайпера розвідувального відділення штурмового батальйону. Життя військовослужбовця обірвалося 18 січня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Нове Запоріжжя Запорізької області. 

Як повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, 21 січня ворог здійснив вісім атак, у районах населених пунктів Злагода, Єгорівка та у бік Соснівки й Нового Запоріжжя, де поліг воїн з Полтавщини. Олександр Берташ отримав поранення, несумісне з життям, залишившись до останнього подиху вірним військовій присязі та українському народові.

Інформацію про дату зустрічі загиблого воїна та чин поховання у громаді повідомлять додатково.

Вічна пам’ять захиснику!

Згадаймо імена полеглих на фронті земляків

Віктор Петрович народився 16 червня 1978 року. У лавах Збройних Сил України він обіймав відповідальну посаду командира танка. Життя мужнього воїна обірвалося 16 жовтня 2024 року під час бойових дій поблизу населеного пункту Зелений Шлях, що на Курщині. Нещодавно його особу вдалося встановити за ДНК-експертизою.

Віктор Хижа народився 18 липня 1996 року у Миргороді та був єдиною дитиною в сім’ї. Закінчив місцеву школу №6 імені Тараса Шевченка. До лав Збройних сил чоловік долучився у перший день повномасштабного вторгнення і служив у складі 241-ї бригади ТрО. Воїн схилив голову 16 січня на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Володимир Бурейко народився у Кременчуці, де навчався у місцевій гімназії №18. Воїн схилив голову під час виконання бойового завдання 5 січня внаслідок застосування ворожого ударного БпЛА на Донеччині. Про це ЗМІСТу уточнив речник Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Істомін.