#MuseumSelfie: полтавські музеї долучаються до міжнародного селфі-флешмобу

Автор: Анастасія Добряк, 14 січня, 15:50

Фото: #MuseumSelfie (Фото – media.daysoftheyear.com)


Четвертий рік поспіль у полтавських музеях проводять день, коли можна зробити фото з експонатами і опублікувати його в соцмережах із хештегом #MuseumSelfie.

Завдяки міжнародній акції, яка проходить 15 січня, полтавці можуть розповісти про цікаві експонати у місцевих музеям користувачам з усього світу. Ба більше, саме цього дня відвідуваність у закладах різко зростає.

Минулоріч завідувачка відділу науково-масової роботи Полтавського художнього музею імені Ярошенка Алла Тимошенко розповіла, що кількість відвідувачів музею у день акції збільшилась у кілька разів, а селфі з роботами роблять усе більше користувачів.

Як повідомляє «Полтава туристична», цьогоріч ДІКЗ «Поле Полтавської битви», Художній музей (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, літературно-меморіальні музеї І.П. Котляревського, В.Г. Короленка та Панаса Мирного протягом дня надають своїм відвідувачам безоплатне право входу в музей і фотографування з музейними експонатами.

Авторів найкращих селфі, які оберуть у музеях, нагородять інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична».

Афіша

Свої фото полтавці можуть публікувати у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram із спеціальним хештегом #MuseumSelfie. Також можна додати до нього назву музею, де було зроблено фото.

Аби взяти участь у селфі-флешмобі необхідно прийти до музею, придбати квиток та зробити фото з найцікавішим експонатом. Після цього публікувати селфі.  

Важливо, що відвідувачам забороняють використовувати спалах при фотозйомці, адже це шкодить музейним раритетам. Також зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Опублікована: 14 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація