LeFkCpjERLgXadcC

Одинадцятий Відкритий регіональний фестиваль «В гостях у Гоголя 2019» цього року традиційно стартує 1 квітня у день народження нашого земляка Миколи Гоголя. У рамках заходу до Полтави запросили театральні колективи з Одеси, Коломиї, Сум, Харкова та три столичних театри.

Таким чином, на базі театру імені Гоголя, усі бажаючі протягом тижня зможуть переглянути вистави на будь-який смак, серед яких, як знані усіма твори класика, так і нові оригінальні постановки.

Раніше полтавцям показували найбільші прем`єри гастрольних театрів. Проте згодом вирішили не відступати від теми фестивалю і обирати вистави творів Миколи Гоголя.

Фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» започаткували у Полтаві 2012 року. За цей час понад 40 колективів виступили на сцені полтавського театру.

Його завдання – популяризація творів славного земляка-літератора та кращих творів світової драматургії засобами театрального мистецтва, обмін творчими здобутками різних театральних шкіл, пошук нових мистецьких форм, розширення культурних зв’язків.

Це театральне свято стало мистецьким брендом Полтавщини, куди театральні колективи України привозять свої найкращі постановки.

На фестиваль «В гостях у Гоголя 2019» приїдуть театрали з п`яти різних областей України
Loading...