photo_2021-12-12_15-22-44

За підсумками акції проти карантинних обмежень в ТРЦ «Екватор» на Дениса Корнєєва склали адмін протокл, а з усіма іншими учасниквами провели роз’яснювальну роботу.

Про це повідомив речник поліції Полтавщини Роман Грішин 13 грудня.

Усіх учасників акції у супермаркеті «Велмарт» уже встановили.  Окрім цього, триває перевірка щодо заяв на учасників з боку керівництва магазину та торгово-розважального центру.

У торговому центрі відбулася акція проти маскового режиму та ковід-сертифікатів. Учасники намагалися купувати товар без дотримання карантинних вимог.

За словами адміністраторки магазину Галини, написали кілька заяв в поліцію з через перешкоджання роботи магазину. 

«Перекрили понад 10 кас, покупці скаржилися, бо не змогли швидко та безперешкодно здійснити покупки та йшли з магазину геть. Ми втрачаємо товарообіг. Трьом касирам стало зле, викликали швидку допомогу. На одну з касирок один з протестувальників плюнув, бо йому не пробили товар. Але ми не можемо продати товар людині без маски». 

Деякі учасники акції, яким не пробили товар на касі через відсутність маски, почали їсти продукти. Щодо цього адміністраторка каже, що це є порушенням, адже люди вже пройшли касу. Охорона написала теж заяву в поліції, бо товар винесено за межі каси. 

Раніше ЗМІСТ писав, що учасники акції приїхали в торговий центр тому, що тут вимагають надягати медичні маски та вимагають ковід-сертифікати. На їх думку це порушення закону України. 

До «Екватору» приїхала слідчо-оперативна група. Поліцію викликали люди на чолі з Денисом Корнєєвим. Всіх учасників акції закликали купувати шоколадки у «Велмарті» без масок. Правоохоронці документували все на камеру. 

Учасники акції підписали колективну заяву щодо порушення їхніх конституційних прав та передали її правоохоронцям. Денис Корнєєв написав заяву через порушення прав споживачів.

Loading...