rhcr2zjdbxengqng

Усього станом на 10:00 1 квітня, на Полтавщині лабораторно підтвердили 2 випадки інфікування коронавірусом.

Раніше, 28 березня, в області зафіксували перший офіційний випадок коронавірусу. Інфікована – 68-річна кременчужанка. Вона перебуває в окремому інфекційному боксі лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Як написав Олег Синєгубов в телеграм-каналі, що ПЛР-тест підтвердив випадок інфікування в її доньки, хоча у неї симптоми відсутні. Саме доньку можна рахувати «нульовим пацієнтом» на Полтавщині. 

Очільник ПОДА раніше зазначав на брифінгу, що донька 10 березня повернулася з Польщі. Наразі вона перебуває на самоізоляції вдома в Кременчуці. Станом на суботу, 28 березня, перевіряли, як ця дівчина дотримувалася правил самоізоляції та чи були в інфікованої інші контакти.

Загалом, по Україні підтверджено 669 випадків, з них 17 смертей та 10 одужань. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

Пригадаємо, станом на 31 березня на Полтавщині було 2 підозри на коронавірус. Також днями на COVID-19 перевіряли 3 людей з Полтавщини. Жодна з підозр не підтвердилася.

ЗМІСТ писав, куди звертатися, виявивши в себе кашель чи температуру. А також як і кому потрібно носити маску. 

Нагадаємо, поки у Полтаві діє карантин, не варто зайвий раз виходити на вулицю. ЗМІСТ підготував перелік служб, що можуть доставити вам їжу, та підготував добірку онлайн-занять, які проводять полтавці, щоб урізноманітнити ці дні.

Loading...