На Полтавщині вперше оштрафували за перевезення без автокрісла

Автор: Віталій Крицький, 3 грудня, 16:01

Фото: Автокрісла (Джерело - citi.cv.ua)


24 листопада на водія в Кременчуці склали протокол про адміністративне порушення за статтею 121 ч.10 Кодексу України про адмінправопорушення.

Про це повідомила пресофіцерка УПП в Полтавській області Катерина Григоренко. Пресофіцер ГУНП в Полтавській області Роман Грішин додав, що на даний час поліцейські обмежуються попередженнями та профілактичними бесідами. Але це – тимчасово.

Пригадаємо, 29 жовтня тижні Верховна рада схвалила введення штрафів за перевезення дітей без автокрісел. Тепер за порушення правил перевезення дітей водій/ка отримає штраф у розмірі 510 грн, а якщо його/її штрафуватимуть не вперше, то треба заплатити вже 810 грн.

Прийнятий закон також стосується і перевезень у таксі, але не в громадському транспорті, бо діє закон про перевезення у маршрутках і автобусах.

Закон доповнює статтю 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення частинами 10 та 11, у яких встановлюється адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей та за вчинення такого правопорушення повторно протягом року відповідно.

Заборона перевозити дітей віком до 12 років і зростом до 145 см у машині без використання спеціальних засобів, які дозволять пристебнути дитину пасками безпеки, існувала й раніше, але штрафи не були передбачені.

ЗМІСТ дізнавався, чи є в автомобілях полтавських таксистів різних сервісів автокрісла для дітей.

Опублікована: 3 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація