На Полтавщині знімають фільм про археологічну школу

Автор: Анна Аксюк, 31 липня, 08:27

Фото: На Полтавщині знімають фільм про археологічну школу (фото зі сторінки ІКЗ "Більськ" у фейсбук)


Знімають на території Історико-культурного заповідника «Більськ». І робить це перший український історичний відеопродакшн Wild Fox Film.

Wild Fox Film – продакшн-група, яка займається створенням ігрового та документального кіно. Основна мета – популяризація знань з історії та культури України, підвищення рівня історичних знань населення виключно з освітньою метою, на волонтерській основі.

Як розповідає наукова співробітниця ІКЗ «Більськ» Оксана Дорошенко, відзнятий відеоматеріал буде про діяльність літньої польової археошколи. Зокрема, покажуть археологічні дослідження, щоденні роботи і життя в археологічному таборі

«Це все у контексті унікальності Більського городища, з акцентом на його грандіозність, на потужний інформативний та туристичний ресурс», – відзначає фахівчиня.

Крім того, буде показано не лише діяльність школи, а й в цілому загальна інформація про городище. Кінострічка буде готова вже цього року.

Пригадаємо, минулого року вже презентували фільм про Більськ. Тоді співробітники продакшн-групи Wild Fox Film відзняли міні фільм «Гелон. Сонце Скіфії» про красу Більська, гарне та історично цінне місто Гелон, де знайшли золото скіфів. У своїй праці вони показали, що те що ми бачимо – далеко не усі скарби, які тут приховані.

На Полтавщині знімають фільм про археологічну школу. Фото Історико-культурного заповідника «Більськ»

Довідка

Історико-культурний заповідник «Більськ» створений 19 травня 2005 року. Археологічні дослідження Більського городища і пам’яток його широкої округи (території, віддаленої на 30-40 км від Більського городища) тривають понад 100 років. До складу археологічної території входить більша частина Більського городища скіфського часу, а також пам’ятки його округи, розташовані у межах Полтавської області. Північна частина городища і Куземинське укріплення розташовані у межах Сумської області.

На Полтавщині знімають фільм про археологічну школу. Фото Історико-культурного заповідника «Більськ»

Опублікована: 31 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація