11

«Лозівський молочний завод», що пов’язаний з ТОВ «Гадячсир», перебуває у стані ліквідації, яку планували завершити до кінця року. Попри це, кредитори молокозаводу продовжили строк до 28 лютого 2023 року.

Про це відомо з ухвали Господарського суду Полтавської області.

Причиною продовження терміну ліквідації стали проблеми з документами, зокрема тих, що підтверджують погашення вимог кредиторів. Суд врахував це й затвердив рішення кредиторів.

У 2020 році суд визнав «Лозівський молочний завод» банкрутом.У держреєстрі засновниками заводу вказані ТОВ «Альміра» і «Агро-Імпульс». З «Гадячсиру», яке заснували ті ж підприємці, що й вказані фірми,  у 2019 році стягнули заборгованості в сумі 12,9 млн доларів та 229,9 млн грн.

Також у вересні 2019 року «Укрексімбанк» відкрив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості пов’язаних з молокозаводом підприємств через заборгованість.

Також повідомляли, що кіпрський суд заморозив активи Almira Holdings (Cyprus) Limited. Як писав Finbalance, раніше «Укрсиббанк», «Креді Агріколь», «Укрсоцбанк» подали позови до групи «Альміра» на понад 2 млрд грн.

Loading...