На Полтавщині підприємець незаконно вирубав дерева на понад 300 тисяч гривень

Протягом 2020-2021 років підприємець незаконно вирубав 70 дерев різних порід.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 2 травня.

Підприємець рубав дерева у регіональному ландшафтному парку «Нижньоворсклянський» та у захисних лісових насадженнях на території Кобеляцької громади. Порушник завдав збитків державі на загальну суму понад 300 тис. грн.

Решетилівською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт підприємця за незаконну порубку дерев на території об’єкта природно-заповідного фонду та в лісових насадженнях, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3, 4 ст. 246 КК України).

Наразі на спиляну деревину наклали арешт. Також з метою відшкодування вказаних збитків прокуратурою до обвинуваченого пред’явлено позов. 

Нагадаємо, на Полтавщині судитимуть чоловіка, який незаконно вирубав дерева в лісосмузі.