На Полтавщині судитимуть екслісничого, який незаконно вирубав дерева в лісосмузі

Джерело – radiosvoboda.org
Чоловік вирубав понад 30 дерев різних порід у полезахисній лісосмузі.
Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 14 вересня.
У лютому 2021 року, перебуваючи на посаді, лісничий у лісосмузі Кобеляцької громади незаконно вирубав понад 30 дерев різних порід. Це завдало збитків громаді на майже 450 тис. грн.
Наразі до суду передали обвинувальний акт стосовно колишнього лісничого «Кременчуцького лісового господарства».
Чоловіку інкримінують незаконну порубку дерев у захисному лісовому насадженні, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
Нагадаємо, на Полтавщині поліція викрила чотирьох чоловіків, які незаконно рубали й крали ліс.