На території колишніх артскладів у Полтаві знову знайшли кістки (ФОТО)

Автор: Богдан Проскуров, 16 травня, 12:00

Фото: На території колишніх артскладів у Полтаві знову знайшли кістки


У середу, 15 травня, у Полтаві на території артскладів вчергове знайшли останки кісток. Така знахідка на цій місцині вже не перша. Про ситуацію дізнавалися журналісти ЗМІСТу.

На території артскладів, поблизу пам’ятника Скорботної матері, полтавці віднайшли людські останки. Група експертів та поліціянтів, що прибули на місце, знайшли у траві близько півсотні фрагментів скелетів. За детальною інформацією звернулися до начальника відділу комунікації ГУНП в Полтавській області Юрія Сулаєва:

«Громадяни, які пішли дослідити те місце, знайшли рештки кісток, викликали поліцію. Київський райвідділок направив слідчо-оперативну групу. Останки зібрали й відправили на експертизу».

Знайдені рештки

Про строки проведення експертизи в поліції не повідомляють. Кістки тут знаходять не вперше, адже під час Другої світової війни на території колишніх артскладів знаходилися місця масових розстрілів, нацистські табори військовополонених та старовинне кладовище

«На думку експертів, знайдені рештки – це з часів Другої світової війни. Всі вони були вилучені та після ухвали суду будуть направлені на експертизу», – повідомив речник Київського відділення поліції Володимир Пасічко.

За інформацією поліції, матеріали справи долучать до кримінального провадження, яке відкрили 2017-го року.

Знайдені рештки

Знайдені рештки

Знайдені рештки

Також на території колишнього цвинтаря були віднайдені могильні плити, одна з яких була датована 1893 роком.

Знайдена могильна плита

Нагадаємо, що про поховання широкому загалу стало відомо у травні 2017 році, коли «Полтававодоканал» прокладав траншею для колектору. Тоді на ділянці колишніх артскладів знайшли останки близько десяти людей (черепа, фрагменти великогомілкових кісток, ребра). Так, вдалося встановити, що один з черепів належить 13-річній дівчинці.

Раніше ЗМІСТ розповідав про історію цього місця під час Другої світової війни.

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація