Встановлення модульного містечка в Полтаві
Встановлення модульного містечка в Полтаві

Джерело – ПОВА

Першочергово до модульного містечка на території закладу з надання психіатричної допомоги заселятимуть переселенців, які мешкають у школах Полтавської громади.

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час брифінгу 16 березня. За його словами, переселенці подали понад 350 заявок на отримання помешкання в модульному містечку. 

Містечко матиме 240 модулів, розрахованих орієнтовно на 520 людей. Монтування будиночків завершили. Залишається встановити меблі та покласти асфальт на території модульного містечка. Заселяти людей планують у квітні.

Конструкція будиночка металева й облаштована з урахуванням базових потреб. Кожний модуль має утеплені вікна з ролетами, ламінат на підлозі, мінімально обладнану кухню, санвузол, душову й зону відпочинку.

У будиночках проживатимуть переселенці, які зареєстровані в Полтавській громаді, бо саме тут їх найбільше. Громада має сформувати списки людей з-поміж переселенців, які потребують розміщення. Конструювали й монтували модулі польські інженери. Фото зсередини модулів дивіться тут.

Loading...