Начальник Полтавської ОВА змінює команду заступників: посаду зберіг Максим Калінін

Максим Калінін
Максим Калінін

(Фото – Полтавська ОДА)

Посаду збереже тільки Максим Калінін. Звільнення решти заступників голови Полтавської ОВА наразі на погодженні Офісу Президента України.

14 січня Віталій Дяківнич анонсував кадрові зміни у керівництві ОВА під час брифінгу.

«Щодо кандидатів на посади заступників, хочу сказати наступне: зараз проводимо певні співбесіди з потенційними, скажімо так, заступниками начальника Полтавської обласної військової адміністрації. Прізвища називати не буду, оскільки я ще, відверто скажу, не визначився. Там є дуже важливі напрямки, і вважаю, що там повинні бути лише фахові спеціалісти».

Віталій Дяківнич повідомив, що наразі на погодженні в Офісі Президента з подальшим їх погодженням Кабінету Міністрів. Посади втратили:

  • Володимир Когут –  заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), який майже рік керував Полтавською ОВА;
  • Антон Чубенко – заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації
  • Таїсія Мельницька – керівниця апарату Полтавської обласної військової адміністрації.
Начальник Полтавської ОВА змінює команду заступників: посаду зберіг Максим Калінін
Начальник Полтавської ОВА звільнив заступників

Максим Калінін, який зберіг посаду, у 2020 році отримав розпочав роботу в Полтавській ОДА. Тоді призначили керівником Департаменту у Полтавській ОДА на період дії карантину. Згодом Максим Калінін стане заступником голови Полтавської ОДА. Він продовжує працювати в області з часів керівництва Олега Синєгубова. Нині він також очолює комісію, що визначає критичні підприємства на Полтавщині

Максим Калінін