Наступну сесію обласної ради ймовірно проведуть в Краєзнавчому музеї

Автор: Каріна Тютюнник, 6 лютого, 13:01

Фото: Краєзнавчий музей Полтави (Джерело - www.pizzatravel.com.ua)


Сесійну залу Полтавської обласної ради почали готувати до осучаснення: демонтували обладнання та винесли всі меблі. Ремонт, за словами керівництва, триватиме близько чотирьох місяців. Де ж проведуть наступне засідання сесії, поки не вирішили, серед можливих варіантів – Краєзнавчий музей.

Відомо, що Червона зала спорожніла ввечері 6-го лютого. Відповідні фото на своїй Facebook-сторінці опублікував голова обласної ради Олександр Біленький. За його словами, головне, що осучаснять під час ремонту, – система голосування, адже нинішня вже в неробочому стані. Встановити ж обіцяють новітню карткову.

Хто постачить техніку і яка її точна вартість, поки не відомо: оголосити про проведення тендеру обіцяють вже найближчим часом після підготування всіх необхідних документів.

Олександр Біленький та Анатолій Ханко у сесійній залі (Джерело - соцмережі)

Як повідомив нам очільник облради, на ремонт самої зали витратять близько 5 – 6 мільйонів гривень, ці кошти закладали відповідно до кошторису на 2018 рік. Роботи триватимуть близько чотирьох місяців, де ж проведуть наступне засідання поки не відомо, однак є можливі варіанти:

«Поки ще вирішуємо, можливо в Краєзнавчому музеї, адже там колись проводили. Однак, поки не знаємо», – зазначає Олександр Біленький.  

 Нагадаємо, голова обласної ради повідомив, що полтавці разом оберуть, чиє ім’я присвоїти полтавському аеропорту.

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація