0DcLKn3XLDTOOU7U

У понеділок, 3 червня, біля ЦУМу, ТЦ «Злато Місто» та на зупинці «Університет» з’явилися співаки-волонтери, які збирають кошти на лікування дітей.

У Полтаві від благодійної організації благодійний фонд «Спарта», засновником якого є Андрій Дрямов, уже другий день співають пісні українською та різною мовою на різних локаціях та збирають кошти.

Інформація про дівчинку, для якої збирають кошти

Як повідомила Наталія Шипіпова, речниця патрульної поліції, сьогодні, 4 червня, до патрульних звернулися містяни через гучну музику. Та зарадити поліцейські не змогли:

«Патруль приїхав на виклик, перевірив документи. Усі підписи та печатки є, а гучна музика згідно з законом може бути до 22:00».

Документи БФ БО «Спарта»

Журналісти ЗМІСТу вирішили поцікавитися на локації біля ЦУМу, чому одеський БО БФ «Спарта» проводить акцію у Полтаві, на що двоє юнаків (один з них співак) заявили, що ми не маємо права їх знімати, записувати і дивитися на документи. Одразу ж з’явився сам засновник «Спарти» і повідомив, що дозволи їм не потрібні, а увагу на полтавців, яким вони заважають звертати не потрібно:

«Ну ви ж молодь, хіба молодь розбирається у стадіях "старческого маразма"?. Ми тут. Щоб допомогти дітям, документи у нас в порядку. Та ми взагалі, відкриті і прозорі. Мандруємо Україною, збираємо кошти для хворих дітей», – розповів Андрій Дрямов.

Андрій Дрямов

Дата закінчення акції наразі невідома, адже волонтери-мандрівники можуть співати і збирати кошти скільки завгодно. Згідно з законом, на благодійну діяльність не потрібні окремі дозволи від інспекції благоустрою міста. Документація БО БФ «Спарта» у порядку, але, звертаючи увагу на кілька факторів, є сумніви «у щирості» волонтерів. Серед них наступні:

  • засновник «Спарти» Андрій Дрямов має при собі стос документів, які неможливо одразу перевірити на місці, і кожного разу намагається показати різну документацію;
  • скриньки для збору коштів непрозорі;
  • на скриньки наклеюють папірець зі штампом і написом «Опечатано», які лежать уже готові та проштамповані у стосі документів.
Скриньки для збору коштів

Також вдалося поспілкуватися з мамою дівчинки Марії Щеглової з Коростеня, якій збирають 400 тис. грн на подовження правої гомілки за допомогою апарата Ілізарова. Вона підтвердила інформацію про збір коштів і тричі наголосила, що цю інформацію можна перевірити у київській клініці, де лікують її донечку. Додамо, що остання згадка про збір коштів для дівчинки датується листопадом минулого року.

Loading...