Frame 71 (3)

29 грудня відбулося перше сесійне засідання Полтавської міської ради восьмого скликання.

Перелік депутатів міської ради змінився, адже дехто відмовлявся від депутатства. До прикладу, Олександр Мамай відмовився від мандату на користь посади міського голови Полтави. Обрані депутатами Олексій Чепурко і Тетяна Юрченко

Хто отримав депутатські мандати на першій сесії:

Наразі у Полтавській міській раді тривають перемовини про утворення коаліції. «Європейська солідарність» єдина з фракцій, яка досі не визначилася з ким готова піти на об’єднання у Полтавській міській раді.

Раніше очільник фракції «ЄС» Андрій Карпов висловлювався на користь коаліції проти міського голови Полтави, але публічно про об’єднання не заявляв. До цієї коаліції умовно увійшли «Свобода», «Рідне місто», «Слуга народу» та «Партія простих людей Сергія Капліна». Сергій Іващенко зі «Слуги народу» говорить, що з «ЄС» досі ведуть перемовини про об’єднання.

Андрій Карпов говорив, що він не налаштований на таке об’єднання також, адже у цій коаліції йому не дають посади секретаря міської ради, на яку він претендує. и зможе з ними об’єднатися «Європейська солідарність» достеменно невідомо, але ідеології цих політичних сил різко суперечать одна одній.

Loading...