Полтавська міська рада

До переліку хочуть додати працівників медичних закладів та органів місцевого самоврядування.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко 11 листопада, пише видання «Українська правда».

«Міністерство охорони здоров’я направляє на громадське обговорення та погодження з іншими міністерствами наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов’язковою», – повідомив Міністр під час брифінгу.

До переліку зобов’язаних вакцинуватися хочуть долучити працівників:

  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності;
  • органів місцевого самоврядування;
  • підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад.

Наразі обов’язковій вакцинації підлягають працівники закладів освіти, центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, а також місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів. Невакцинованих працівників цих категорій відстороняють від роботи з 8 листопада.

Наразі МОЗ затвердило перший розширений перелік професій, представники яких зобов’язані вакцинуватися. З 9 грудня до них увійдуть категорії працівників:

  • підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 83.

У виконавчому комітеті Полтавської міської ради працюють 130 людей. Раніше ЗМІСТу повідомляли, що відстороняти невакцинованих працівників не будуть, бо працівників органів місцевого самоврядування немає в переліку галузей, фахівці яких мають обов’язково щепитися.

Loading...