Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – vn.20minut.ua

У вірян Полтавщини триває підготовка до Великодня. Традиційно паски випікають за кілька днів до Великодня. Про обрядовість процесу випікання пасок ЗМІСТ говорив з етнологинею Оленою Щербань.

Зміни у традиційності випікання пасок. Олена Щербань каже, що найголовніша особливість випікання пасок полягає у тому, що увесь процес має відбуватися вдома. Вона говорить, що критично ставиться до нових адаптацій пасок до сучасності. Йдеться про мафіни, печиво чи інші сучасні замінники:

«Якщо говорити хоч про якусь традиційність у сучасності, то у нас є батьки, матері, бабусі. Тож у ці святкові дні ми маємо звертатися до них і запитувати: “а як у вас?”, “як ви готувалися до свята”».

Про традиції. У страсний тиждень з понеділка до неділі віряни тримають піст (це останній тиждень найстрогішого посту напередодні Великодня).

«Ми готуємо і душу, і тіло, і оселю, і садибу до світлого Хрестового Воскресіння.  Наприклад, у четвер день чистоти. Вибілювали хату наші бабусі, матері. Наразі у сучасних умовах це не так актуально, але генеральне прибирання роблять. У чистий четвер подекуди заведено пекти паску. Також у чистий четвер фарбують яйця цибулевим лушпинням, я фарбую ще березовими бруньками також можна тополевими гілочками», – каже Олена Щербань.

Етнологиня каже, що раніше до цього дня  купували макітру (конусоподібний глиняний посуд), у якій замішували тісто, з якого випікали цьогорічну паску та глиняний пасківник (кошик-посудина). Таким чином, у господині назбирувалася певна кількість посудин. Олена Щербань каже, що цієї традиції наразі теж немає, адже з появою сучасного посуду відпала традиція купувати макітри:

«Ще одним  елементом традиційності є те, що потрібно замісити тіста і наготувати стільки пасок, скільки членів родини. Тож пасок може бути 20-25. Коли садять тісто в піч у глиняному пасківнику його вимазують смальцем, бо олія, масло і маргарин не підходить, бо тісто прилипає. Особисто я коли випікаю паску,  вставляю в неї гілочку зі свяченої верби, мене так бабуся привчила. І вона наче б то освячує паску і вона в печі випікається і завжди вдається».

На Полтавщині побутувала думка, що якщо паски вдалися гарні та пишні, то рік буде хорошим для родини. Суть у тому, щоб відбувся сам процес випікання паски, бо це найбільша традиція.

Наразі українці продовжують випікати паски, проте почали додавати різні продукти до паски. До прикладу, куркуму, цукати тощо. Це наслідок зміни поколінь та звичаїв та осучаснення традиції.

7 ідей для полтавців як креативно прикрасити паску на Великдень можна знайти тут.

Loading...